o nás

Po 15ti letech provozování prosperujícího a vyhlášeného kadeřnictví v Hustopečích u Brna - kadeřnictví Edita, jsem se rozhodla pro změnu a 2. 1. 2019, jsem otevřela nový a doufám, že minimálně stejně tak kvalitní - Beauty Salon Edis v Brně - Žabovřesky na ulici Horova 31. Je to skvělé místo, zejména co se týká dopravní dostupnosti a to hlavně pro ty, co jezdí rádi autem a nebaví je trávit čas hledáním místa k parkování. Přímo u domu je totiž velké parkoviště, stejně tak i v ulici, kde se vždy místo k parkování najde. Nebo tramvají č. 11, zastávka Mozolky, která je přímo před vchodem do salonu.

A pak už si stačí přímo v domě nakoupit jen něco dobrého k zakousnutí v pekařství Kulhánek a Drápal a poté už rovnou na relax do našeho salonu, kde Vám můžeme provést nejen veškeré kadeřnické služby dle Vašeho přání, ale i kosmetické služby, pedikůru, prodloužení a zahuštění řas, nebo si třeba nechat něco hezkého vytetovat. Jsme připraveni na celou Vaši rodinu. Můžete přijít i s dětmi, obzvláště v létě si rády pohrají na naší zahradě upravené přímo pro děti a dospělí můžou posedět s kávou třeba pod pergolou, nebo se stavit u našich šikovných švadlenek, které Vám vše ušijí a upraví dle Vašeho přání, taktéž v našem domě. V horkých dnech se můžete u nás příjemně ochladit, protože jsou prostory klimatizovány. Rádi Vás u nás přivítají všechny naše pracovnice, které svoji práci dělají již několik let, každá má několikaletou praxi ve svém oboru a stále se zdokonalují a proškolují.

Nechci vypisovat všechny klady značek se kterými v salónu pracujeme, protože dnes není problém si vše na internetu zjistit a přečíst, stejně tak všichni dobře víme, že každý salon svoji značku vždy propaguje a vychvaluje, ale dokud Vy sami si vše nezajdete vyzkoušet, nikdy nezjistíte jestli zrovna Vám bude ta či ona značka vyhovovat. Proto náš salon vyzkoušejte a my uděláme pro Vás maximum proto, abyste se k nám rádi vraceli.

NABÍZÍME:

KOMPLEXNÍ KADEŘNICKÝ SERVIS SE ZNAČKOU REVLON PROFESSIONAL

KREATIVNÍ STŘIHY - DÁMSKÉ, PÁNSKÉ, DĚTSKÉ

STŘÍHÁNÍ HORKÝMI NŮŽKAMI (KONEC ROZTŘEPENÝCH KONEČKŮ)

RŮZNÉ TECHNIKY BARVENÍ- BALAYAGE, OMBRÉ, PASTELOVÁNÍ, A DALŠÍ

MOŘSKÝ KERATIN

VEČERNÍ A SVATEBNÍ ÚČESY

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ SE ZNAČKOU FOR LIFE & MADAGA

BARVENÍ A ÚPRAVA OBOČÍ A ŘAS

PRODLUŽOVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ ŘAS

PERMANENTNÍ MAKE-UP


PŘEVÁŽNĚ PRACUJEME DLE OBJEDNÁVEK.

PRACUJEME SE ZNAČKAMI

REVLON PROFESSIONAL

FOR LIFE & MADAGA